A A A

Dla zwiedzających (2019)

Mazurskie Targi Sportów Wodnych - 6-8 września 2019

 

Podczas trzydniowej, weekendowej imprezy można zapoznać się z najnowszą ofertą śródlądowych producentów sprzętu wodnego. Ze względu na termin - na naszych targach prezentowane są (nigdzie wcześniej nie wystawiane) premierowe egzemplarze jachtów przygotowane do wystawienia w tradycyjnych halach targowych w Łodzi, Berlinie, Hamburgu czy w Duesseldorfie. W Giżycku można je nie tylko zobaczyć ale i przetestować na wodzie!
 

W programie Mazurskich Targów Sportów Wodnych przewidzieliśmy popołudniowe testy jachtów (jako jeden z punktów programu). Wystarczy wcześniej zarejestrować się u danego wystawcy celem przetestowania jachtu na wodzie. W przypadku większej ilości chętnych wystawcy często umawiają sie z potencjalnymi klientami na szczegółowe testy już po zakończeniu targów (w tygodniu).

 

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Strandzie to także jedyne miejsce w Polsce, gdzie można w jednym miejscu, na wodzie przetestować wszystkie liczące się na rynku nowości jachtowe. Korzystają z tego m.in. przedstawiciele prasy branżowej. Tuż po targach odbywają się testy wybranych jachtów.

 

Oprócz jachtów i łodzi motorowych na Targach prezentowane są łódki wiosłowe, kajaki; są stoiska z silnikami, osprzętem; można zamówić uszycie pokrowca lub żagli; przetestować działanie chemii, zapoznać się z nowościami dotyczącymi ogrzewania jachtowego; kupić na wyprzedaży fabrycznie nowe akcesoria czy aktualną kolekcję odzieży żeglarskiej (trzy miesiące po targach kolekcja staje się już  "zeszłoroczną").

 

Posezonowa Giełda Jachtów - Giżycko 2019 6-8 września 2019

 

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku połączone są z posezonową giełdą jachtów i sprzętu wodnego. Istnieje możliwość zamówienia fachowej oceny rzeczoznawcy.
  

Oprócz jachtów wystawionych w Giżycku, nasi wystawcy (i nie tylko) dysponują jachtami przeznaczonymi na sprzedaż także w innych mazurskich portach (pełna oferta znajduje się w  internetowej, bezpłatnej giełdzie jachtów portalu mazury.info.pl ). Wystarczy wybrać interesujący jacht i umówić się ze sprzedającym na oględziny.

W terminie naszych targów w okolicznych portach czeka łącznie kilkaset jachtów przygotowanych do sprzedaży (zdecydowana większość jest na ww stronie - ogłoszenia jachtów używanych są bezpłatne). Na terenie targów jest ponadto specjalna tablica ogłoszeń, na której każdy może umieścić swoje ogłoszenie dotyczące sprzedaży jednostki używanej.

Normą naszych targów jest także to, że wystawca posezonowej giełdy, który w Strandzie prezentuje jeden jacht - często dysponuje wykazem innych swoich, przeznaczonych do sprzedaży jachtów - stacjonujących np. w Pięknej Górze k. Giżycka, Węgorzewie, Mikołajkach, Piszu czy w Rucianem. Wszystko w promieniu najdalej 30-50km od Giżycka, które zlokalizowane jest w centralnym miejscu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
 

 
 
Zapraszamy do Giżycka w dniach 6-8 września 2019


 

Zobacz też: DOJAZD I LOKALIZACJA